IHG geeft 1 miljard aan aandeelhouders
08-08-2012
De InterContinental Hotels Group keert 1 miljard dollar uit aan de aandeelhouders. Het hotelbedrijf zag de winst sterk stijgen, vooral dankzij sterke prestaties op het Amerikaanse continent.
Dividend
Het geld kunnen de aandeelhouders terugzien in een dividenduitkering van 500 miljoen dollar in contanten. De andere helft wordt via de terugkoop van aandelen ‘uitgekeerd’.
Meer winst, meer omzet
De nettowinst van IHG in het tweede kwartaal steeg van 87 miljoen dollar naar 121. De omzet kwam uit op 469 miljoen dollar tegen 454 miljoen een jaar geleden in dezelfde periode.
Halfjaarresultaat
Over het eerste halfjaar boekte het hotelbedrijf een operationele winst van 286 miljoen, 6,3 procent hoger dan in de eerste zes maanden van 2011. De RevPAR steeg in deze periode met 6,5 procent. In China was dit 9,7 procent. In de VS 7,2 en in Europa 1,9.
Frank Lindner
Stuur dit bericht door...
Stuur mij informatie over de advertentiemogelijkheden
© Uitgeverij PS: bv. Alle rechten voorbehouden.





































Ga naar