- Supervisor Manhattan hotel
- Ass front off hotel Arresthuis
- Souchef Hotel Arresthuis
- Manager Ecommerce Bastion
- Nachtportier Golden Tulip
- Front office mgr
- Conf. & Events Coördinator
- F&B supervisor Hilton
- Ass rest. mgr Bilderberg
- GM Apollo De Beyaerd
- Div. fun nieuw hotel Thermen
- Div. fun. Thermen Busselo
- Div. fun. Duin&Kruidberg
- Div. fun. Ambassade hotel
- IGC zoekt mdw bediening
- Accountmngr Hoteliers.com
- Housekeeping Manager
- Div functies Park Plaza Adam
- FB mdw Park Plaza Utrecht
- Div. fun. Park Plaza Airport
- Stagiair(e) Best Western
- Technische mdw Bastion hotel
- Mdw e-commerce Bastion hotel
- Meeting/Event sal. mgr.
- IZAKAYA zoekt chef
- Mngr Sales Rosarium
- Div. fun. Bilderberg Garden
- Zelf. wrk. kok Mooirivier
- Mdw group en convention NH
- Div. functies Ramada hotel
- Uw vacature GRATIS geplaatst?
Man wil sport op hotel-tv, vrouw portierdienst
15-08-2011
Hotelgasten zijn bereid om tot 15,86 euro bij te betalen per extra faciliteit tijdens hun verblijf in een hotel. Mannen vinden met vooral gratis sportkanalen en een flatscreen belangrijk, vrouwen hechten waarde aan de portierservice, de eco-vriendelijkheid van het hotel en het gebruik van biologische producten.
Meest bijbetalen voor een goede airco
De faciliteiten waar men het meest voor wil bijbetalen zijn een zelf te reguleren airconditioning, ontbijt met regionale producten en een televisiekanaal in de eigen taal.
Dit alles blijkt uit Europees onderzoek door onderzoeksbureau Maritz in opdracht van Best Western International onder 4.000 hotelgasten. Behalve verschillen tussen de seksen kwamen ook nationale verschillen tijdens het onderzoek aan het licht.
Verschillende nationaliteiten, verschillende wensen
Nederlanders vinden een goede internetverbinding en schone en ruime douches erg belangrijk. Voor het bed geldt: hoe groter hoe beter. Fransen en Italianen vinden de producten die gebruikt worden bij het ontbijt erg belangrijk. Waar de Fransen van biologische producten houden, geven Italianen de voorkeur aan producten uit de omgeving. Engelsen willen graag gratis sportkanalen op de kamer terwijl Fransen sportkanalen juist niet belangrijk vinden. Bijzonder is dat Engelsen juist niet geven om een ontbijt met biologische en regionale producten.
Over het onderzoek
Het onderzoeksbureau vroeg naar de wensen van 4.000 hotelgasten in Frankrijk, Italië, Engeland en Duitsland. De respondenten moesten de afgelopen twaalf maanden minimaal één nacht in één van de volgende hotelketens hebben overnacht: Best Western, Best Western Premier, NH Hoteles, Holiday Inn, Thistle, Kyriad, Hilton Garden Inn, Tulip Inn, Mercure, Courtyard, Park Inn, Ramada, Novotel, Marriott, Hilton, Crowne Plaza, Pullman, Relais & Chateaux, Sofitel, Steigenberger, Golden Tulip, Dorint, Clarion Hotels of Radisson.
Frank Lindner
© Uitgeverij PS: bv. Alle rechten voorbehouden.
Nieuws
- Dick Krans verlaat Okura Amsterdam
- Minder winst voor Spadel
- LA krijgt hotel met lobby op 70e verdieping
- Aantal overvallen daalt, horeca vaker doelwit
- Sheraton lanceert wijnconcept Social Hour
- Nieuwe eigenaren Court Hotel Utrecht
- Grote overname Amerikaanse gokindustrie
- Krasnapolsky wordt wederom Q-Hotel
- Amrâth Maarsbergen pakt gouden Green Key
- Hotels.nl stapt in autolease












Ga naar