- Supervisor Manhattan hotel
- Ass front off hotel Arresthuis
- Souchef Hotel Arresthuis
- Manager Ecommerce Bastion
- Nachtportier Golden Tulip
- Front office mgr
- Conf. & Events Coördinator
- F&B supervisor Hilton
- Ass rest. mgr Bilderberg
- GM Apollo De Beyaerd
- Div. fun nieuw hotel Thermen
- Div. fun. Thermen Busselo
- Div. fun. Duin&Kruidberg
- Div. fun. Ambassade hotel
- IGC zoekt mdw bediening
- Accountmngr Hoteliers.com
- Housekeeping Manager
- Div functies Park Plaza Adam
- FB mdw Park Plaza Utrecht
- Div. fun. Park Plaza Airport
- Stagiair(e) Best Western
- Technische mdw Bastion hotel
- Mdw e-commerce Bastion hotel
- Meeting/Event sal. mgr.
- IZAKAYA zoekt chef
- Mngr Sales Rosarium
- Div. fun. Bilderberg Garden
- Zelf. wrk. kok Mooirivier
- Mdw group en convention NH
- Div. functies Ramada hotel
- Uw vacature GRATIS geplaatst?
QL Golf nieuwste initiatief Quality Lodgings
22-06-2011
Quality Lodgings, een collectie van kleinschalige authentieke hotels in Nederland, België en op de Antillen, lanceerde onlangs bij QL-deelnemer Kasteel Engelenburg haar nieuwste concept: QL Golf. Directeur van KHN Lodewijk van der Grinten mocht als eerste afslaan.
Breed palet
QL Golf biedt een duidelijk overzicht van aantrekkelijke golfbanen in combinatie met kleinschalige en authentieke kwaliteitshotels. Het palet aan golfbanen is gevarieerd, van traditionele oude banen tot en met commerciële state-of-the art golfcomplexen. Op de website staan met 80 golfbanen beschreven, stuk voor stuk geïllustreerd met uitstekende fotografie. Per 1 juli is er ook een Engels-, Frans-, en Duitstalige versie van de site.
Startschot
Lodewijk van der Grinten, directeur Koninklijke Horeca Nederland, gaf het startschot voor QL Golf. Hein van Beek, directeur van QL, deelde tijdens het feestelijke diner mede dat QL Golf aanwezig zal zijn in het promodorp van het KLM OPEN. Ook gaf hij aan bijzonder verheugd te zijn dat QL weer een aantal nieuwe deelnemers kent waaronder Bij Jef op Texel, Nobel op Ameland en Chateau St. Gerlach en De Winselerhof in Zuid-Limburg.
Interview
In de juni-editie van vakblad Hospitality Management kunt u een uitgebreid artikel over Quality Lodgings lezen. Hein van Beek ging openhartig in gesprek met hoofdredacteur Jason van de Veltmaete.
Frank Lindner
© Uitgeverij PS: bv. Alle rechten voorbehouden.
Nieuws
- Dick Krans verlaat Okura Amsterdam
- Minder winst voor Spadel
- LA krijgt hotel met lobby op 70e verdieping
- Aantal overvallen daalt, horeca vaker doelwit
- Sheraton lanceert wijnconcept Social Hour
- Nieuwe eigenaren Court Hotel Utrecht
- Grote overname Amerikaanse gokindustrie
- Krasnapolsky wordt wederom Q-Hotel
- Amrâth Maarsbergen pakt gouden Green Key
- Hotels.nl stapt in autolease












Ga naar