Eind deze week valt hij bij alle hotels van Nederland op de mat: de eerste Hospitality Management van 2026.
In dit nummer leest u onder meer een interview met Linda Geers van GT Horeca Groep. Geers en haar compagnons hebben inmiddels vier hotels in het Westland, en een in Schoonhoven, in de portefeuille. Aanleiding voor het gesprek is de recente overname van Villa Elzenhagen in Poeldijk: “We zijn er enorm trots op dat we hier ook het vastgoed hebben kunnen bemachtigen.”
Directeur Pauline Verhoef vertelt op haar beurt in een uitgebreid interview over de groeiplannen van Quality Lodgings. Een collectie van ‘handpicked’ hotels die een bestemming op zich vormen, dat is de kern van de 126 bij QL aangesloten onafhankelijke hotels. Als het aan Verhoef ligt, gaat het van oorsprong Nederlandse merk de komende jaren ‘smoel’ krijgen in Europa. “In Nederland zitten we bijna aan onze max, maar in het buitenland is nog volop ruimte voor groei.”
Econoom Jona van Loenen stelt in een artikel van zijn hand de vraag waar u als hotelier nu écht wakker van ligt. Zijn voorspelling? “De komende vijf jaar gaan minstens twee grote internationale hotelketens failliet.”
In de whitepaper Hotel & Directe boekingen leest u onder meer hoe Landgoed Lauswolt en Minor Hotels doen om gasten te verleiden direct te boeken. Emma van Kassel vertelt in de rubriek Jong & Ambitieus over haar rol als assistent-hotelmanager van Art Hotel Harlingen.
Om het 35-jarig jubileum van Hospitality Management luister bij te zetten introduceren wij bovendien een nieuwe rubriek. Hierin blikken we terug op spraakmakende interviews, opvallende ontwikkelingen en de meest bijzondere foto’s van het afgelopen drieënhalf decennium.
Blijf op de hoogte!
Twee keer per week het actuele en relevante hotelnieuws in uw mailbox? Registreer hier voor onze digitale nieuwsbrief en blijf op de hoogte.