De laatste finalisten voor de sector Hotel en Restaurant, die strijden om de titel Horeca Held 2013 zijn bekend. De finalisten zijn door de vakjury genomineerd uit alle nominaties die SVH heeft ontvangen.
De jury
De vakjury voor de sector Hotel bestond uit Roberto Payer (Hilton), Frans Hazen (Hotel de Draak) en Herman Schreuder (SS Rotterdam). Juryleden Hans Duijf (Paste e Basta), Hajé de Jager (Hajé Restaurants) en Carlos Faes (de Proeftuin, HorecaHeld 2012) selecteerden de finalisten in de sector Restaurant.
De strijd voor de titel
De twaalf finalisten in de sectoren Restaurant, Hotel, Fastservice en Dranken gaan vanaf 10 december met elkaar de strijd aan voor de titel ‘HorecaHeld 2013’. Via de website www.horecahelden.nl
kunnen collega’s, vrienden en familie hun stem uitbrengen op hun favoriet. Tijdens de Horecava wordt op 9 januari binnen elke sector de Held met de meeste stemmen gehuldigd tot HorecaHeld 2013.
De finalisten
Kees Lucas (Restaurant Millers), Wim Bos (Leerling Sterklas ROC van Amsterdam), Rex Dokter (Kameleon eten & drinken) uit de sector Restaurant en Pieter Oostveen (Hotel Van der Valk Vianen), Kristel Berendsen (Mercure Hotel Leidschendam) en Sayed Soliman (Hotel Pulitzer) uit de sector Hotel sluiten aan in de strijd om de titel ‘HorecaHeld 2013’.
Wim Bos (Leerling Sterklas ROC van Amsterdam)
Sayed Soliman (Hotel Pulitzer)
Rex Dokter (Kameleon eten & drinken)
Pieter Oostveen (Hotel Van der Valk Vianen)
Kristel Berendsen (Mercure Hotel Leidschendam)
Kees Lucas (Restaurant Millers)
Myrtille Vromans
Schrijf gratis in voor de nieuwsbrief
Twee keer per week alle hotelupdates