Wat gebeurt er met uw rendement als de druk op de hotelbranche toeneemt? Sharon van Gastel (Relais & Châteaux Weeshuis Gouda), Aerjen Koeneman (Foruminvest) en Udo Delfgou (KHN) bespreken op HotelSummit 2025 uitdagingen zoals btw-verhoging en andere financiële drukpunten, en delen hun inzichten over creativiteit, kwaliteit en rendement.
Op maandag 10 november vindt Hotelsummit 2025 plaats in het Postillion Hotel Utrecht Bunnik. Hotelsummit is hét jaarcongres voor hotelondernemers en hotelmanagement met een sterk inhoudelijk, informatief en inspirerend programma. Registreer u hier.
Sharon van Gastel
Eigenaresse Relais & Châteaux Weeshuis Gouda
Sharon van Gastel is ondernemer en eigenaar van Relais & Châteaux Weeshuis Gouda, een luxury boutiquehotel met internationale allure, en van Gouda Gastvrij, een horecagroep met acht restaurants en hotels die de volle breedte van de horeca vertegenwoordigen. Met focus op gastvrijheid, beleving en kwaliteit bouwt zij merken die creativiteit en rendement combineren. Haar visie: investeren in mensen en sfeer levert op de lange termijn het hoogste rendement.
Aerjen Koeneman
Directeur Nederland Foruminvest
Aerjen Koeneman is directeur Nederland bij projectontwikkelaar Foruminvest. Dit bedrijf ontwikkelt al meer dan 40 jaar hotels, woningen en winkelcentra in binnen- en buitenland, voor eigen rekening en risico. Recente hotelprojecten zijn Ruby Rotterdam (231 kamers), ibis Styles Ahoy (250 kamers) en TRIBE Milaan Malpensa (240 kamers). Foruminvest levert projecten volledig turnkey, inclusief FF&E, OS&E en IT, in nauwe samenwerking met hoteliers en ontwerpteams.
Udo Delfgou
Algemeen directeur Koninklijke Horeca Nederland (KHN)
Udo Delfgou is algemeen directeur bij Koninklijke Horeca Nederland (KHN). Verbindend, optimistisch en energiek zet hij zich in voor de horecasector. In samenwerking met de politiek, brancheorganisaties en andere stakeholders werkt hij aan een ondernemingsklimaat, waarin horecaondernemers zich kunnen richten op het bieden van gastvrijheid én het runnen van een gezonde onderneming. Zijn drijfveer is een toekomstbestendige horecasector, die ondernemers ook voor de lange termijn perspectief biedt.
Blijf op de hoogte!
Twee keer per week het actuele en relevante hotelnieuws in uw mailbox? Registreer hier voor onze gratis digitale nieuwsbrief en blijf op de hoogte.